O nas

Firma ZBYCHPOL działa na rynku budowlanym od 1998 roku i jest w pełni 100% kapitałem polskim. Firma realizuje usługi budowlane jako Generalny Wykonawca - zarówno małych jak i dużych budynków mieszkalnych. Wznoszone przez nas obiekty cechuje wysokiej klasy standard wykonania przy stosunkowo krótkim terminie realizacji.

Obecnie zatrudniamy ponad 80 wysoko wyspecjalizowanych pracowników, w tym kadrę techniczną mającą zarówno wiedze teoretyczną jak i praktyczną,zdobytą podczas realizacji wielu inwestycji oraz kilkanaście sprawdzonych firm podwykonawczych na stałe z nami współpracującymi. Mając tak duże doświadczenie w realizacji inwestycji jako Generalny Wykonawca oraz doskonalą kadrę jesteśmy gwarantem dobrze zrealizowanych kontraktów.

Firma posiada szeroki zakres własnego sprzętu budowlanego, bazującego na nowoczesnych technologiach w budownictwie, zaplecze socjalno-biurowe budowy, żurawie wieżowe (stacjonarne i samojezdne) oraz duży tabor samochodowy - niezbędny do wykonania dużych i małych obiektów kubaturowych.

W okresie osiemnastoletniej działalności firmy prowadziliśmy budowy począwszy od kameralnych rezydencji po budowę osiedli mieszkaniowych. Wynikiem zrealizowanych inwestycji jest uznanie Inwestorów wydających nam bardzo dobre referencje i zapraszających nas do dalszej współpracy oraz uznanie innych opiniotwórczych komisji przyznających naszej firmie nagrody:

II nagroda za najlepszą realizację architektoniczną w konkursie "PIĘKNY WROCŁAW" w roku 2015 w kategorii budynek mieszkalny jednorodzinny (ul.Arachidowa 5-17).

Polecamy sprawdzonego dewelopera www.azbudownictwo.com