Inwestycje

Partynice Park

Apartamenty Partynice Park to dwuetapowa inwestycja usytuowana w Wysokiej tuż przy granicy z Wrocławiem przy ul. Malowniczej. Każdy etap to 4 budynki mieszkalne jednorodzinne w układzie szeregowym, tworzące jeden szereg. Wysoka jakość wykonania oraz doskonała lokalizacja to tylko niektóre z atutów osiedla.

  • Etap I - planowane oddanie sierpień 2012 Mieszkania gotowe do odbioru!

  • Etap II - planowane oddanie kwiecień 2013

Każdy budynek mieści 2 rodzaje mieszkań: cztery jednopoziomowe ulokowane na parterze oraz cztery dwupoziomowe obejmujące piętro i poddasze. W części podziemnej zaplanowano indywidualny garaż.
 

Jednopoziomowe mieszkanie, usytuowane na parterze mieszkanie o powierzchni 62,13 m2 składa się z korytarza, łazienki, pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz trzech sypialni i ogromnego zielonego tarasu.

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 116,86 m2, usytuowane na piętrze składa się z korytarza, łazienki, garderoby, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i klatki schodowej mieszczących się na pierwszym poziomie oraz łazienki, dwóch sypialni i korytarza na poddaszu. Mieszkanie to posiada balkon od strony południowej dostępny z pokoju dziennego i aneksu kuchennego oraz taras urządzony na stropodachu pierwszego piętra, dostępny z saloniku.


Powrót