Inwestycje

Apartamenty Panorama

Atrakcyjny budynek apartamentowy. Usytuowany przy ul. Przyjaźni na Krzykach – dzielnicy cieszącej się doskonałą opinią i niewątpliwym prestiżem z doskonale rozbudowaną infrastrukturą miasta. Lokalizacja budynku zapewnia bliskość komunikacji miejskiej oraz niedalekie sąsiedztwo starych parków.

Nowoczesna zgodna z aktualnymi trendami architektura, podwyższa prestiż obiektu oraz jego atrakcyjność. Konstrukcja budynku została podporządkowana funkcjonalnemu układowi mieszkań i apartamentów co pozwoliło na zaprojektowanie ich w atrakcyjnych rozkładach z balkonami lub tarasami.

W budynku znajdować się będzie kilkanaście apartamentów i penthouse - każdy o indywidualnym projekcie z nowoczesnymi, przestronnymi i eleganckimi pomieszczeniami, zaprojektowane według najnowszych trendów. Dla apartamentów na parterze przewidziano tarasy z wyjściem do indywidualnego ogródka, dla penthouse na ostatniej kondygnacji – tarasy urządzone na dachu budynku.

W celu podniesienia bezpieczeństwa mieszkańców obiekt będzie ogrodzony i chroniony. Na parterze budynku przewidziano miejsce dla portiera. Na wewnętrznym dziedzińcu nie będzie ruchu samochodowego – odpowiednia liczba garaży i miejsc parkingowych (ok.115 stanowisk) zlokalizowana będzie w podziemiu budynku. Budynek będzie wyposażony w nowoczesne cichobieżne windy zapewniające komunikację już z poziomu garażu podziemnego. W parterze budynku od strony wewnętrznego dziedzińca przewidziano lokale usługowe.

Budynek będzie posiadać pełną infrastrukturę tj. drogi, chodniki, zieleń, plac zabaw, ławki itp. Przystosowany będzie dla osób niepełnosprawnych.


Powrót